KURUMSAL

Hakkımızda

Doğanay Kesici Takımlar, ilk olarak 1990 yılında Kartal Çavuşoğlu Sanayi Sitesi’nde küçük bir atölyede sektöre adım attı. Zamanla çalışma alanını genişleten, büyüyen, modernleşen ve kurumsallaşan firmamız birçok kalite sertifikasına sahip oldu.

Alanındaki yüksek kaliteli, hatasız ve zamanında ürün
ortaya koyma becerisini müşterilerinin ve iş ortaklarının dikkat, beğeni ve güveniyle harmanlayan şirketimiz, sektördeki iddiasını günden güne daha da perçinledi.

Öte yandan firmamız, servis hizmeti bağlamında; kullanılmış sert metal çekme kalıbı, malafa ve takımlarının yeniden taşlanması ve polisajı işlemlerinde müşterilerine yardımcı olarak; çalışmış bir malzemeden yeni bir sert metal çekme kalıbı veya malafası sahibi olmaları imkânını da sunmaktadır.

Hedefimiz

Ana hedef olarak “Metal Şekillendirme Kalıpları” konusunda uzmanlaşan firmamız; özellikle sert metal boru, bara, özel profil için çekme kalıpları, malafalar ve bunların takımlarının üretimine yer vererek boru endüstrisinde boy göstermeye başlamış; elde ettiği derin tecrübelerini modernizasyon çalışmalarıyla bütünleştirerek müşterilerine zamanında, uygun fiyatlı ve daima yüksek kalitede ürün sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

Hikayemiz

“İlerleme yoksa gerileme vardır.” düstûruyla yola çıkan firmamız; bugüne kadar yaptıklarını ve geldiği noktayı asla yeterli görmeyip sektöründeki her türlü yeniliğin öncüsü olmak, çağı yakalamak, teknolojiye ayak uydurmak ve en önemlisi ‘müşteri memnuniyeti’ için gecesini gündüzüne katarak, var gücüyle çalışan, dinamik, uzman kadrosuyla 30 yılı aşkın zamandır sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Kalite Sertifikalarımız

Aşağıdaki sertifikalarımızı tıklayarak inceleyebilirisiniz…

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001